COSMODENT - Stomatologia i Medycyna estetyczna
Łańcut, ul. Piłsudskiego 52
Rejestracja
730 965 666

Nasz zespół

our_team
Iwona Sławińska-Niedzin
Iwona Sławińska-Niedzin

Ukończyła wydział stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1998 roku. Kontynuuje tradycje rodzinne. Jest oprócz dwóch sióstr trzecim stomatologiem w rodzinie. Od 2001r. właściciel prywatnego gabinetu, a następnie kliniki stomatologicznej w Grudziądzu. Regularnie uczestniczy w licznych kursach i sympozjach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe w dziedzinie stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji oraz stomatologii dziecięcej.

Pani Doktor traktuje pracę jak pasję i misję. Całą uwagę poświęca pacjentom i ich problemom, które wspólnie rozwiązują.

Stanowisko:
Właścicielka sieci gabinetów Cosmodent
Lekarz stomatolog
Preferencje:
stomatologia estetyczna
protetyka
endodoncja
stomatologia dziecięca
Igor Wełyki
Igor Wełyki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Lwowie, nostryfikował dyplom na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W zawodzie pracuje od 2005 roku, z kliniką Cosmodent związany od roku 2014. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, endodoncji, protetyce i stomatologii estetycznej. Stale uczestniczy w kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Ceni dobry kontak z pacjentem w każdym wieku. Jego hobby to kolarstwo górskie, zimą narty oraz snowboard. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Stanowisko:
Lekarz stomatolog
Preferencje:
chirurgia stomatologiczna
endodoncja
protetyka
stomatologia estetyczna
Marzena Kmiecik-Szal
Marzena Kmiecik-Szal

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Łańcucie na kierunku higienistka stomatologiczna. Naukę ukończyła w roku 2000, z gabinetem Cosmodent związana od 2013 r. Chętnie podnosi swoje kwalifikacje z dziedziny higienizacji i profilaktyki, swój zawód wykonuje z pasją i dużym zaangażowaniem. Posiada wspaniały kontakt z pacjentami. Prywatnie mama Oli. W wolnym czasie czyta ciekawe książki, uwielbia tańczyć.

Stanowisko:
Higienistka stomatologiczna
Preferencje:
Higienizacja
Profilaktyka
Formularz kontaktowy
Znajdź nas na mapie